Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Безпечне освітнє середовище

Date: 12 травня 2022 о 11:12, Refreshed 28 січня 2023 о 21:23

Правила поведінки в умовах воєнного стану

Пам’ятайте, що в критичний момент необхідно бути зібраними та сфокусованимине реагувати на можливі провокації.

Від цього залежить ваша безпека.

Дотримуйтесь порад:

-Носіть із собою документ, що посвідчує особу.

-Тримайте в кишені одягу записи про групу крові й про можливі проблеми зі здоров’ям.

-Намагайтеся якнайменше перебувати поза житлом і роботою, уникайте місць скупчення людей.

-За можливості уникайте демонстрації патріотичної атрибутики: це може спровокувати агресора.

-Пам’ятайте, де розташовані найближчі від оселі, роботи чи місць, які ви часто відвідуєте, сховища та укриття.

У жодному разі:

• Не повідомляйте про свої плани малознайомим людям, не сперечайтеся з ними.
  • Уникайте колон техніки й не стійте біля військових машин.
  • Не фотографуйте й не знімайте відео в присутності людей у військовій формі.
  • Не спостерігайте за ходом військових дій, ховайтеся одразу, як почуєте постріли.
  • Не носіть із собою зброї, не показуйте військовим нічого, що навіть за формою може нагадувати зброю.
  • Не підбирайте покинутої зброї або боєприпасів.
  • Не торкайтеся вибухонебезпечних або просто невідомих чужих речей, бо звичайні побутові предмети можуть бути заміновані.
  • Не носіть армійської форми, камуфльованого одягу чи одягу з шевронами. Надавайте перевагу одягу темних кольорів, що не привертає уваги.

ПОРАДИ ВІД ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Міністерство освіти і науки розробило інформаційний комікс для дітей у воєнний стан – це збірка інформаційних порад для дітей та їхніх близьких.

“Через воєнні дії в Україні сьогодні діти позбавлені спокою, вільного неба над головою, а також навчання. Щоб допомогти найменшим українцям емоційно у найважчі хвилини війни та підтримувати патріотичний дух нашої нації МОН представляє авторитетні поради від захисника України”, – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Продовжуємо публікувати поради для дітей та їхніх близьких у межах інформаційного коміксу під час воєнного стану в нашій державі.

Порада № 1 “Головний скарб для України!”

Порада № 2  “Запорука гарного самопочуття”

Порада № 3 “Спитай у батьків, чим допомогти та яку користь ти можеш принести зараз для родини”

Порада № 4 “Бути уважним!”

Порада № 5 “Навчання – твоя найбільша допомога!”

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» доступна за посиланням.

Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

Вона корисна як для того, щоб ознайомитися з порадами заздалегідь, так і щоби швидко зосередитись на головному й не розгубитись у момент небезпеки.

Брошура враховує міжнародний та український досвід, зокрема набутий за сім років гібридної агресії та окупації РФ. Вона містить практичні поради для людей, які опинилися у зоні бойових дій: наприклад, як підготувати «тривожну валізу», що робити під час обстрілів.

Крім того, посібник вперше містить поради з інформаційної безпеки, щоб вберегтися від потоків небезпечної дезінформації, особливо в кризові моменти.

Брошура розроблена Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, Апаратом Головнокомандувача ЗСУ та громадськими організаціями.

За інформацією Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Comments:
Only authorized users can leave comments.